Kikkoman Limited Editions 2020-2024, fünf Dispenser
Kikkoman Limited Editions 2020-2024, fünf Dispenser

Limitowane edycje specjalne naszego sosu sojowego

Ekskluzywna limitowana edycja specjalna dozowników Sosu sojowego Kikkoman nie tylko wygląda elegancko, ale też skrywa mnóstwo znaczeń. Nasza butelka to klasyczna ikona designu - w hołdzie dla niej już od pięciu lat przygotowujemy wyjątkowe edycje specjalne. Każdy projekt w unikalny sposób nawiązuje do wartości bliskich Kikkomanowi, prezentując je za pomocą znaczących symboli. Ekskluzywne limitowane edycje specjalne są dostępne do kupienia tylko przez krótki czas - nie przegap okazji, żeby zdobyć swój egzemplarz wyjątkowego dozownika!

Miłego odkrywania!

Limitowana edycja specjalna 2024

Tegoroczny projekt limitowanej edycji specjalnej odwołuje się do motywów z mitologii japońskiej: kwiatu śliwy (ume) i japońskiego białookiego ptaka (mejiro). Śliwy są w Japonii czczone i uważane za symbol pomyślności - stąd ich ogromna popularność. Uroczy mały ptaszek mejiro ma szczególne upodobanie do kwiatów śliwy, pomagając w ich zapylaniu. Drzewa i ptaki współistnieją w harmonijnej, zrównoważonej symbiozie. Kikkoman angażuje się w zachowanie dobrobytu z myślą o przyszłych pokoleniach – również w kontekście zasobów naturalnych.

Więcej o edycji 2024

Limitowana edycja specjalna 2023

Kikkoman Special Limited Edition 2023, dispenser

Wspólny zachwyt zbliża ludzi: ciemnoczerwone liście japońskiego klonu momiji pełnię swojej urody objawiają jesienią. O tej porze roku drzewa te, typowe dla Japonii, na kilka tygodni odmieniają pejzaż całego kraju. Księżyc w pełni jest metaforą harmonii, a złoty most symbolizuje połączenie kultur, ludzi i upodobań.

Limitowana edycja specjalna 2022

Kikkoman Special Limited Edition 2022, dispenser

Szczęście, które odczuwamy razem: japońskie karpie koi i kwiat lotosu reprezentują dobrobyt, błogość, zdrowie i siłę. Bliskość tych dwóch symboli na etykiecie naszego dyspensera odnosi się do spotkania przy stole, wspólnego posiłku i jedności rodziny.

Limitowana edycja specjalna 2021

Kikkoman Special Limited Edition 2021, dispenser

Zdrowie i długowieczność: żuraw tsuru to nie tylko powszechnie występujący w Japonii ptak, lecz także ważny dla Japończyków symbol. Tak samo matsu, czyli sosna, ma istotne znaczenie w japońskiej kulturze. Zarówno żuraw, jak i sosna, uchodzą w Japonii za symbole powodzenia i siły.

Limitowana edycja specjalna 2020

Kikkoman Special Limited Edition 2020, dispenser

Dwie wyjątkowej urody ikony Japonii: sakura, czyli kwiat wiśni, symbolizuje piękno, nowy początek i przejściowość. Góra Fuji, wznosząca się na wysokość 3776 metrów, jest najwyższym szczytem Japonii i zarazem jej świętym symbolem narodowym.

Odkryj więcej

Nie obchodź się smakiem!

Zapisz się na regularną porcję pysznych inspiracji!
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione.

Chcę otrzymywać informacje o produktach, nowościach i promocjach na swój adres e-mail. To nic nie kosztuje, a wypisać się możesz w każdej chwili.