Seasoning your life

“Seasoning your life” to nasze hasło przewodnie. Nawiązuje do łączenia liczącej 300 lat japońskiej tradycji wytwarzania sosu sojowego z nowoczesnym, zdrowym stylem życia.

Nasze motto brzmi: „dawać radość z jedzenia dzięki pełni smaku”. I właśnie to robi naturalnie warzony sos sojowy Kikkoman - wszechstronna, uniwersalna przyprawa, która dodaje smaku potrawom z kuchni wielu różnych krajów. Naturalnie warzony sos sojowy dostarcza swoim fanom wyjątkowe zmysłowe doznania - wszystko dzięki zawartości Umami.

Jednoczymy różne kultury kulinarne

Kikkoman zachęca ludzi na całym świecie do delektowania się życiem i działa na rzecz międzynarodowej wymiany kulinarnych zwyczajów. To dla nas misja równie ważna, co bycie blisko naszych konsumentów i przestrzeganie najwyższych standardów produkcji.

Ucieleśnieniem tej filozofii są oczywiście produkty Kikkoman: słynące ze swojej doskonałej jakości i niepowtarzalnego smaku.

Odkryj więcej

Nie obchodź się smakiem!

Zapisz się na regularną porcję pysznych inspiracji!
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione.

Chcę otrzymywać informacje o produktach, nowościach i promocjach na swój adres e-mail. To nic nie kosztuje, a wypisać się możesz w każdej chwili.