Podziel się na Google+:

Gwarancja: sos sojowy Kikkoman wolny od GMO!

Przykładamy ogromną wagę do jakości, pochodzenia naszych składników do produkcji oraz naturalności samego procesu warzenia. Bo tak naprawdę to pierwszej klasy składniki decydują o wysokiej jakości produktu i jego charakterystycznym głębokim smaku. Nie korzystamy ze sztucznych dodatków i do produkcji korzystamy wyłącznie z soi niemodyfikowanej genetycznie! Dlatego możesz być spokojny, że każdy sos Kikkoman to zupełnie naturalny produkt: bezpieczny, pyszny i wolny od GMO.

Co właściwie oznacza GMO?

Skrót „GMO” oznacza organizmy modyfikowane genetycznie. Kikkoman korzysta wyłącznie z soi niemodyfikowanej genetycznie lub innymi słowy: wolnej od GMO. Jest to jasna deklaracja jakości.

Skąd wiemy, czy produkt zawiera składniki GM?

Zgodnie z wymogami UE każdy produkt, składnik i dodatek wyprodukowany na bazie składników GM musi być odpowiednio oznaczony. Na liście składników znajdziesz wtedy adnotację: „modyfikowany genetycznie” lub „wyprodukowany z genetycznie modyfikowanego/modyfikowanej...”. To jednak nie odnosi się do produktów i składników pochodzenia zwierzęcego. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie nasze sosy są wolne od GMO. Gwarantowane!