Podziel się na Google+:

Kuchnia wielkanocna i wiosenna z Kikkomanem

Czy wiesz, że sos sojowy świetnie pasuje również do potraw jajecznych? Nadeszła wiosna, a Wielkanoc tuż, tuż... nie zwlekaj i zainspiruj się naszymi przepisami, w których w głównej roli wystąpi jajko, a naturalnie warzony sos sojowy – dzięki umami – zadba o smakowe akcenty.

więcej

Kuchnia hawajska

Aloha! Nowoczesna, hawajska kuchnia fusion łączy ze sobą przepisy wywodzące się z różnych kultur. Widoczne są w niej również wpływy japońskie, czego przykładem jest Poke Bowl – bez dwóch zdań najsłynniejsza potrawa wyspy Hawai`i. Przygotuj narodowe danie Hawajów z naszym nowym sosem Poke!

więcej

Makaronowe bogactwo rodem z Azji

Czy uważasz się za znawcę azjatyckich makaronów? Czy słyszałeś już o makaronie soba, udon czy ramen? Czy mówi Ci coś nazwa shirataki? Kikkoman pokaże Ci dziś, że szczególnie Japończycy specjalizują się w przyrządzaniu makaronu w wielu fascynujących wariantach.

więcej

Sos sojowy w deserach

Chcesz poczuć pełnię smaku umami również w słodkich daniach? Jeśli tak, dodaj do ciasta, kremu, czekolady i lodów naszego naturalnie warzonego sosu sojowego!

więcej

Japońskie sushi „zrób to sam”

Co powiesz na sushi w gronie przyjaciół w jeden z nadchodzących zimowych wieczorów? A może sushi na rodzinną uroczystość w domowym zaciszu? Nasze filmy instruktażowe pokażą Ci, w jaki sposób samemu przyrządzić nigiri i maki, a przy tym cieszyć się wspólnymi chwilami. Oczywiście razem z sosem sojowym Kikkoman.

więcej