Podziel się na Google+:

Meksyk z nutką Azji

Naturalnie warzony sos sojowy Kikkoman potęguje intensywność smaku tradycyjnych dań w prawie każdym zakątku świata. Uniwersalność sosu sojowego sprawia, że pasuje on doskonale na przykład do kuchni meksykańskiej. Skosztuj chili, wrapów, fajity, salsy i innych meksykańskich specjałów z delikatną nutką Azji!

więcej

Szybkie przekąski bez wychodzenia z domu

Street food przeżywa swoisty boom. Mobilne punkty gastronomiczne sprzedające burgery, wrapy, szaszłyki itp. zachęcają nas do degustacji nowych dań w nowych miejscach, a dzięki takim przekąskom mamy okazję poznawać nowe, nieznane smaki. Zajrzyj do naszego zbioru przepisów i wrzuć coś na ząb!

więcej

Szkoła przypraw dla początkujących

Wracamy do szkoły! Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dowiedz się od nas, jak prawidłowo dozować sos sojowy i przyprawić dania jak profesjonalny kucharz.

więcej

Naturalnie warzony ekologiczny sos sojowy

Czy wiesz, że sos sojowy Kikkoman jest dostępny również w wersji ekologicznej? Do jego produkcji używa się wyłącznie surowców ekologicznych o certyfikowanej jakości. A łagodny aromat sprawia, że smakuje dokładnie tak samo jak nasz klasyczny naturalnie warzony sos sojowy. Naturalnie warzony, ekologiczny i niezmiennie idealny do przyprawiania wszelkiego rodzaju potraw.

więcej

Kikkoman - dania do zakochania ♥ ♥ ♥ 

Nigdy nie przestawaj się uczyć: Nasz naturalny sos sojowy Kikkoman jest wszechstronny. Można go stosować do różnych potraw i na różne sposoby. Nasz film pokazuje, w jaki sposób. Obejrzyj już teraz!

Obejrzyj teraz!

Kuchnia wegetariańska i halal z Kikkoman!

Kikkoman zapewni pełnię kulinarnych doznań i przełamie panującą na talerzu monotonię – coś dla każdego! Wszystkie nasze sosy stanowią idealną przyprawę, która pozytywnie wpłynie na smak dań wegetariańskich. Nie może ich również zabraknąć w kuchni halal.

więcej