Podziel się na Google+:

Kuchnia hawajska

Aloha! Nowoczesna, hawajska kuchnia fusion łączy ze sobą przepisy wywodzące się z różnych kultur. Widoczne są w niej również wpływy japońskie, czego przykładem jest Poke Bowl – bez dwóch zdań najsłynniejsza potrawa wyspy Hawai`i. Przygotuj narodowe danie Hawajów z naszym nowym sosem Poke!

więcej

Makaronowe bogactwo rodem z Azji

Czy uważasz się za znawcę azjatyckich makaronów? Czy słyszałeś już o makaronie soba, udon czy ramen? Czy mówi Ci coś nazwa shirataki? Kikkoman pokaże Ci dziś, że szczególnie Japończycy specjalizują się w przyrządzaniu makaronu w wielu fascynujących wariantach.

więcej

Sos sojowy w deserach

Chcesz poczuć pełnię smaku umami również w słodkich daniach? Jeśli tak, dodaj do ciasta, kremu, czekolady i lodów naszego naturalnie warzonego sosu sojowego!

więcej

Więcej ryby w menu

Ryba to nie tylko źródło zdrowego białka, ale i kwasów tłuszczowych omega-3 zbawiennych dla organizmu. Szukasz pomysłów na zdrowy jadłospis po świątecznej rozpuście? Zajrzyj do naszych przepisów z rybą i przekonaj się, że ryby to nie tylko zdrowie, ale też różnorodność i bogactwo smaku. 

więcej

Japońskie sushi „zrób to sam”

Co powiesz na sushi w gronie przyjaciół w jeden z nadchodzących zimowych wieczorów? A może sushi na rodzinną uroczystość w domowym zaciszu? Nasze filmy instruktażowe pokażą Ci, w jaki sposób samemu przyrządzić nigiri i maki, a przy tym cieszyć się wspólnymi chwilami. Oczywiście razem z sosem sojowym Kikkoman.

więcej