Podziel się na Google+:

Japońskie tapas: JAPAS

Nie tylko Hiszpanie oferują duży wybór małych przekąsek czyli popularne na całym świecie tapas. W japońskiej kulturze podawanie jedzenia w małych porcjach i miseczkach jest również bardzo popularne. Zapraszamy do zapoznania się z pomysłami naszego szefa kuchni, jak zachwycić gości pysznymi japas – japońskimi tapas.

więcej

Produkt miesiąca: Sos sezamowy

Aromatyczne, kremowe sosy z prażonym sezamem są bardzo popularne w Japonii. Nasz sos sezamowy Kikkoman sprawia, że sałatki, tofu, makarony, gotowane na parze warzywa i wiele innych potraw smakuje po prostu wybornie!

Sos sezamowy

100% Japonii

Od stuleci japońska kultura kulinarna celebruje sztukę przyrządzania małych dań, których finezyjny i kunsztowny sposób podania nie ma sobie równych. Japońskie tapas nazywamy „japas”.

więcey

Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej o 43% zawartości soli

Do ograniczenia soli w kuchni i codziennej diecie. Ten sos sojowy jest idealny do przyrządzania potraw z mniejszą zawartością soli. Podkręca smak każdego dania, dzięki smakowi umami.

Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej o 43% zawartości soli

Ponzu Cytrusowy Sos Sojowy

Ponzu – sos sojowy z soczystą cytryną – można wykorzystać w potrawach wszelkiego rodzaju. Carpaccio, grillowanemu steakowi, rybie oraz owocom morza nada aromatyczny, świeży smak, a to tylko kilka przykładów...

więcej...