Sosy teriyaki Kikkoman: Gwiazdy grillowego sezonu

Sosy teriyaki Kikkoman: Gwiazdy grillowego sezonu

Lato, słońce, imprezka! Gdy słoneczko przygrzeje, zachęcając do opuszczenia czterech ścian, serce każdego fana BBQ zaczyna mocniej bić. Teraz jest najlepszy czas, aby w miłym towarzystwie wrzucić coś na ruszt. Niech na stole zagoszczą soczyste steki, chrupiące kiełbaski, wędzona ryba i aromatyczne warzywa z grilla. Jeśli swoim gościom chcesz zaproponować coś wyjątkowego, nie może zabraknąć prawdziwych gwiazd grillowego sezonu – pysznych sosów Kikkoman teriyaki! Przy nich majonez i ketchup mogą się zwyczajnie schować...

Smakowita marynata gwarancją grillowych doznań!

Przygotuj odpowiednią marynatę, a wyczarujesz na grillu prawdziwe delikatesy. Kruche bądź chrupiące mięsiwa i inne kąski to już tylko kwestia minut. Bogactwo i intensywność kulinarnych doznań zapewnią sosy Kikkoman – barbecue teriyaki z miodem, sos teriyaki z prażonym czosnkiem oraz sos-marynata teriyaki. Jako gotowe marynaty są wyjątkowo praktyczne, gdy zależy nam na czasie: odkręć, dodaj produkty na grilla i wrzuć na ruszt.

Aromatyczne impresje z nutką pikanterii proszą się na grilla

Smak sosów Kikkoman teriyaki nabiera szczególnej wyrazistości, gdy w całości pokryjemy nimi mięso, rybę i warzywa. Obowiązuje zasada: im dłuższy czas marynowania, tym intensywniejszy smak. Przyjemnie słodki aromat zapewni sos Kikkoman teriyaki BBQ z miodem. Amatorzy bardziej wyrazistych smaków z chęcią sięgną po sos Kikkoman teriyaki z prażonym czosnkiem. Wolisz pełnowymiarowy aromat? Następnie polecamy Kikkoman sos-marynata teriyaki.

Dipowe wskazówki Kikkomana

Gdy na ogrodowym stole zagoszczą smakowite dipy, można powiedzieć, że grillowy bufet jest kompletny. A gdy przyrządzone mięsko nabierze rumianej chrupkości, musisz tylko pokroić żeberka, dodać grillowane warzywa, dip i voilà! Czas na ucztę! Wszystko dzięki smakowo dopracowanym sosom Kikkoman teriyaki, które równie doskonale spełnią się w roli gotowych dipów BBQ, nadając potrawom cudowny dla podniebienia finisz.